Archief speellijst

Afgelopen voorstellingen:

juni

vr 23
20:00
Besloten
Theater in de kamer
Gorssel

mei

za 27
20:15
Uitverkocht
Landgoed Schovenhorst
Putten
Uitverkocht
zo 21
15:30
matinee
RET Remise Sluisjesdijk
Rotterdam
wo 10
20:15
Avondvullend
De Boerderij
Huizen
zo 07
16:00
Uitverkocht
Landerij de Park
Elst
Uitverkocht

april

zo 23
14:30
Matinee
Thamerkerk
Uithoorn
za 22
20:00
Avondvullend
Podiumkerkje Grevenbicht
Grevenbicht
vr 21
20:30
Avondvullend
Theatercafé De Grenedeer
Gronsveld
do 20
20:30
Avondvullend
Groene Engel
Oss
zo 09
12:30
Matinee - duo
Uitkijktoren De Koepel
Lunteren
za 08
20:30
Uitverkocht
't Pand
Gorinchem
Uitverkocht

maart

vr 31
20:00
Avondvullend-duo
De Flierefluiter
Hilvarenbeek
zo 26
20:00
Besloten optreden
za 25
20:30
Avondvullend
De Roze tanker
Amsterdam-Noord
do 23
20:00
Besloten
Kunst in de Kamer
Woerden
za 18
20:15
Avondvullend
Domani
Venlo
vr 17
20:00
Avondvullend
Kasteel Cannenburch
Vaassen
za 04
20:30
Avondvullend
De Groene Zwaan
De Rijp

februari

za 25
20:30
Avondvullend
Klif 12
Texel
zo 19
15:00
Matinee
De Verbeelding
Zeewolde
do 16
20:15
Avondvullend
Theater De Winsinghhof
Roden
zo 12
15:30
Matinee
Bornse Synagoge
Borne
za 11
20:30
Avondvullend
Het Gouveneurshuis
Heusden
vr 10
20:15
Avondvullend
De-Ideeënfabriek
Niftrik
Uitverkocht
zo 05
16:00
Matinee
De melkfabriek
Bunne
Uitverkocht
vr 03
20:30
Avondvullend
Thiemeloods
Nijmegen

januari

zo 29
14:00
Matinee
Fort WKU
Tull en’t Waal
za 28
20:30
Avondvullend
Molen de Ster
Utrecht
ma 23
20:15
Avondvullend
De Toonzaal
Den Bosch
zo 22
14:30
Matinee
De Cultuurboerderij
Westelbeers
Uitverkocht
vr 20
20:00
Besloten optreden
Kunst in de Kamer
Deventer
zo 15
15:00
Matinee
De Vermaning
Noordeinde
za 14
20:00
Avondvullend
Kerk ter Idzard
Ter Idzard
Uitverkocht

december

za 17
20:00
Avondvullend - duo
School van Frieswijk
Schalkhaar
wo 14
20:00
Besloten optreden
Theater in de kamer
Oisterwijk
zo 11
11:30
Matinee - duo
Culturele Salon Première Parterre
Den Haag
za 10
20:00
Avondvullend - duo
DassenakkerLIVE
Houten
Uitverkocht
do 08
20:00
Avondvullend
Jansen & de Feijter
Velp

november

zo 27
15:00
Matinee - duo
Huiskamer Hans & Angela
Bavel
Uitverkocht
za 26
20:00
Avondvullend - duo
Muziektheater De Ontmoeting
Rozenburg
vr 25
20:00
Avondvullend -duo
Lodewijkskerkje
Oisterwijk
do 17
20:15
Avondvullend
Atel'je dør
Kerkrade
zo 13
16:00
UITVERKOCHT
Villa De Wachter
Amersfoort
Uitverkocht
za 12
20:00
Try-out
De Keyserin Organiseert
Middenbeemster
vr 11
20:00
Avondvullend
St.-Lambertuskerk
Kerk-Avezaath
zo 06
15:00
Try-out
Boerderij Kamps
Rolde
za 05
20:30
Try-out
Theaterboerderij Erf en Weide
Woudbloem
do 03
20:00
UITVERKOCHT
Koetshuis Hulshorst
Hulshorst
Uitverkocht
wo 02
16:00
Toekomst visie Voordekunst
Felix in de Steigers
Amsterdam
Besloten

oktober

zo 30
14:30
Besloten optreden
Kunst in de Kamer
Voorst
za 29
20:00
Try-out
Podium Zaamslag
Zaamslag
vr 28
20:00
Try-out
Podium Gasthuiskerk
Doesburg
wo 26
20:00
Besloten optreden
Theater in de Kamer
Bilthoven
za 22
20:30
Try-out
Galerie Windkracht 13
Den Helder
vr 21
20:30
Try-out
Stichting IEP
Bergen
do 20
20:30
Try-out
Stichting IEP
Bergen
vr 14
20:15
UITVERKOCHT
t Noorderhuys
Krommenie
do 13
14:30
Try-out - Theater Overdag
Rietveldtheater
Delft
wo 12
20:00
Besloten optreden
Vrouwenvereniging
Berkel-Enschot
zo 09
15:00
Try-out - duo
Theaterskip Bald'r
Eastermar
za 08
20:15
Try-out - duo
Theaterskip Bald'r
Wergea
vr 07
20:15
Try-out - duo
Theaterskip Bald'r
Akkrum
do 06
20:15
Try-out - duo
Theaterskip Bald'r
Drachten
zo 02
13:30
Try-out - 4x halfuur
Diverse locaties
Den Helder
za 01
20:30
Try-out
Aris Bouwens
Noord-Scharwoude

september

do 29
20:00
Besloten
Kunst In De Kamer
Baarn
zo 25
15:00
UITVERKOCHT
Plantsoentheater
Den Haag
za 24
20:30
UITVERKOCHT
Plantsoentheater
Den Haag
zo 18
16:00
Besloten optreden
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 16
18:30
UITVERKOCHT
Saxonholme
Nijmegen
zo 11
15:00
Try-out
Huis Voor De Kunst
Veendam
za 10
20:00
Try-out - 70 min
Kloostertuin
Groningen
zo 04
16:00
Try-out - 70 min
Hoeve Overslot
Egmond aan den Hoef
za 03
20:00
Try-out - 3x halfuur
Wilhelmina Huiskamerfestival
Amsterdam

augustus

vr 12
19:00
Besloten
Landgoed de Coendersborg
Groningen

juni

za 11
21:45
Try-out - 60 min
Te Gekke Kerkenfestival
Amstelveen
za 11
12:30
Besloten optreden
Landdag - Kunst in de Kamer
Sittard

mei

zo 15
19:30
Try-out - 4x halfuur
Broadway
Texel
vr 13
19:30
Try-out - 4x halfuur
Broadway
Texel

Bekijk hier ‘t archief!

 

IGMMM = In gesprek met mijn moordenaar

AUGUSTUS 2014

ZA 30 Vreeswijk-liederen 13:00 uur Vuurtorenpodium, Havenfestival, IJmuiden 30 minuten
ZO 31 IGMMM 15:00 uur Uitmarkt, Theater Bellevue, Amsterdam 30 minuten

SEPTEMBER 2014

VR 5 IGMMM 20:00 uur Wilhelmina Huiskamerfestival, Amsterdam 3×30 minuten
ZA 13 IGMMM 20:15 uur It Harspit, Oppenhuizen try-out
DI 16 IGMMM 20:30 uur De Omval, Diemen seizoenspresentatie
VR 19 IGMMM 20:15 uur De Voorste Venne, Drunen try-out
ZO 21 IGMMM 17:00 uur De Meerse, Hoofddorp Herfstsonate
VR 26 IGMMM 20:00 uur Chassetheater, Breda gastoptreden
ZA 27 IGMMM 20:30 uur MFC Spectrum, Burdaard try-out
ZO 28 IGMMM 15:00 uur Theater Meerzigt, Eastermar try-out

OKTOBER 2014

VR 3 IGMMM 20:15 uur Perron 3, Rosmalen try-out
VR 10 IGMMM 20:15 uur Stadstheater de Bond, Oldenzaal try-out
ZA 11 IGMMM 20:30 uur Podium Pingjum, Pingjum try-out
DI 14 IGMMM besloten Theater de Veste, Delft boekingsdag
VR 17 IGMMM 20:30 uur Theater Bellevue, Amsterdam try-out
ZA 18 IGMMM 20:30 uur Theater Bellevue, Amsterdam try-out
ZA 25 IGMMM 20:30 uur Go-Leerdam, Leerdam try-out
ZO 26 IGMMM 15:00 uur VanBeresteyn, Veendam try-out
VR 31 IGMMM 20:30 uur Theatercafe de Grenedeer, Gronsveld try-out

NOVEMBER 2014

ZA 8 IGMMM 20:15 uur Theater de Schelleboom, Oosterhout try-out
ZO 9 IGMMM 16:30 uur Theater Pepijn, Den Haag try-out
WO 12 Cornelis Vreeswijk concert 20:15 uur Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden i.s.m. Laurens Joensen, Zijlstra, Jack Vreeswijk
VR 14 IGMMM 20:15 uur Idea, Soest try-out
WO 19 Zwe-Ned liederen besloten Inntel Hotel, Rotterdam Zwe-Ned liederen
VR 21 IGMMM 20:15 uur Stadsgehoorzaal, Leiden voorpremière
ZA 22 IGMMM 20:15 uur Stadsgehoorzaal, Leiden première
VR 28 IGMMM 20:30 uur It Maskelyn, Hurdegaryp avondvullend
ZO 30 Zwe-Ned liederen overdag Scandinaviëfair Achterhoek, Doetinchem 2x half uur

DECEMBER 2014

MA 1 IGMMM 19:30 uur Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede avondvullend
DO 4 IGMMM –:– uur De Poorterij, Zaltbommel Verplaatst naar volgend seizoen

JANUARI 2015

VR 16 IGMMM 20:15 uur Dorpshuis De Zwaan, Uitgeest avondvullend
ZA 17 IGMMM 20:00 uur De Tuin, Leusden avondvullend
VR 23 IGMMM 20:30 uur Isalatheater, Capelle a/d IJssel avondvullend
WO 28 IGMMM 20:30 uur Posttheater, Arnhem avondvullend
VR 30 IGMMM –:– uur Theater de Fransche School, Culemborg Verplaatst naar volgend seizoen
ZA 31 IGMMM 20:30 uur Aris Bouwens Museumwinkeltje, Noord-Scharwoude UITVERKOCHT

FEBRUARI 2015

WO 4 IGMMM –:– uur Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis Verplaatst naar volgend seizoen
VR 6 IGMMM 21:00 uur Theater Walhalla, Rotterdam avondvullend
ZO 8 IGMMM 14:30 uur De Cultuurboerderij, Westelbeers matinee
VR 13 IGMMM 20:15 uur Theater Achterom, Hilversum avondvullend
ZO 15 Vreeswijk & De Andersons 14:00 uur Plexat, Rotterdam koffieconcert
ZA 21 IGMMM 20:00 uur Spiegeltheater, Middelburg avondvullend

MAART 2015

ZO 1 IGMMM 15:00 uur Herberg Tiengemeten, Tiengemeten matinee
VR 6 IGMMM 21:30 uur HOFinSalland, Raalte 45 minuten
ZA 7 IGMMM 20:30 uur De Meerse, Hoofddorp avondvullend
WO 11 IGMMM 20:30 Wiewatwaar op 49, Zuidoostbeemster huiskamerconcert
VR 13 IGMMM 20:30 uur Theater t Pand, Gorinchem avondvullend
ZA 14 IGMMM 20:00 uur Theater De Wildeman, Linschoten avondvullend
ZO 15 IGMMM 15:00 uur Barontheater, Opende matinee
ZA 21 IGMMM 20:30 uur De Kinkel, Bemmel avondvullend
ZO 22 IGMMM 20:15 uur De Kleine Komedie, Amsterdam avondvullend
DO 26 IGMMM 20:15 uur Theater Winsinghhof, Roden avondvullend
VR 27 IGMMM 20:30 uur Klif 12, Den Hoorn, Texel avondvullend
ZA 28 IGMMM 20:30 uur Windkracht 13, Den Helder avondvullend
DI 31 IGMMM 20:15 uur Westlandtheater De Naald, Naaldwijk avondvullend

APRIL 2015

VR 3 IGMMM –:– uur Theater Ludens, Voorburg Verplaatst naar volgend seizoen
VR 10 IGMMM –:– uur Theater Bouwkunde, Deventer Verplaatst wegens ziekte
ZA 11 IGMMM –:– uur Theater Dakota, Den Haag Verplaatst wegens ziekte
VR 17 IGMMM 20:15 uur Theater Mozaïek, Wijchen avondvullend
ZA 18 IGMMM 20:15 uur Hof 88, Almelo avondvullend
VR 24 IGMMM 20:30 uur Werftheater, Utrecht avondvullend
ZA 25 IGMMM 20:30 uur Werftheater, Utrecht avondvullend

MEI 2015

VR 1 IGMMM 20:30 uur Theater de Bres, Leeuwarden avondvullend
ZA 2 IGMMM 20:15 uur Theater De Schuur, Zevenbergen avondvullend
ZA 16 IGMMM 20:00 uur Gouverneurshuis, Heusden
Mail naar kaarten@gouverneurshuis.nl
avondvullend

 

AUGUSTUS 2015

MA 31 Vreeswijk-liederen besloten Dalfsen nvt

SEPTEMBER 2015

ZO 6 Stockholm Sneeuwt 14:00 uur Rondje Cabaret, Wilminktheater, Enschede verkort programma
WO 9 Theaterconcert ntb International Peace Festival, Foulain, FR ntb
DO 10 Theaterconcert ntb International Peace Festival, Foulain, FR ntb
VR 11 Theaterconcert ntb International Peace Festival, Foulain, FR avond
ZA 19 Stockholm Sneeuwt ntb Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer preview
ZO 27 Vreeswijk / StSn 13:30 uur UIT!, Marktplein, Middenbeemster 3 x 30 minuten

OKTOBER 2015

VR 9 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur De Turf, Hoorn avondvullend
MA 12 Nieuw programma besloten Theater de Veste, Delft boekingsdag
ZA 17 Stockholm Sneeuwt 20:15 uur De Flierefluiter, Hilvarenbeek avondvullend
DO 22 Theaterconcert 20:15 uur Scandinavische Oktober, Theater Branoul, Den Haag avondvullend
ZA 24 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Dorpstheater, Wormer avondvullend
WO 28 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer avondvullend
VR 30 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur De Kleine Willem, Enschede avondvullend

NOVEMBER 2015

DO 12 Stockholm Sneeuwt 14:30 uur Rietveldtheater, Delft avondvullend
DO 19 Stockholm Sneeuwt 20:15 uur Stadsschouwburg Sittard, Sittard avondvullend
ZO 22 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur C.C. De Drommedaris, Enkhuizen avondvullend

DECEMBER 2015

WO 2 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Theater Pepijn, Den Haag avondvullend
DO 3 Frisse Blikken nvt Hoofdkantoor ING, Leeuwarden besloten

JANUARI 2016

WO 20 Frisse Blikken nvt ING, Amsterdam besloten
DO 21 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur De Groene Engel, Oss avondvullend
DO 28 Stockholm Sneeuwt 20:00 uur Kulturhus Epe, Epe avondvullend
ZA 30 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Theater de Kik, Elst avondvullend

FEBRUARI 2016

VR 5 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Schouwburg Amstelveen, Amstelveen avondvullend
VR 12 Frisse Blikken nvt Hoofdkantoor ING, Leeuwarden besloten
VR 12 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Theater Ludens, Voorburg avondvullend
ZA 13 Stockholm Sneeuwt 20:30 uur Plantsoentheater, Leiden avondvullend
ZO 14 Stockholm Sneeuwt 15:00 uur Plantsoentheater, Leiden matinee

APRIL 2016

VR 8 Stockholm Sneeuwt 20:15 uur ZinIn Theater, Nijverdal verkort programma
VR 15 Nieuw programma 19:15 uur Tussen de Schuifdeuren, Heusden 3 x 30 minuten
VR 22 ZW-NED Theaterconcert 11:15 uur Scandinaviëmarkt, Schokland 3 x 30 minuten
ZA 23 ZW-NED Theaterconcert 11:15 uur Scandinaviëmarkt, Schokland 3 x 30 minuten

MEI 2016

VR 13 Nieuw programma onbekend Broadway, Texel try-out
ZA 14 Nieuw programma onbekend Broadway, Texel try-out
ZO 15 Nieuw programma onbekend Broadway, Texel try-out